TR

SEO

SEO uzmanı çalışanlarımız sitenizi internet kullanıcılarının arama eğilimleri, arama biçimlerine göre optimize ederek kolay ulaşılır olmanızı sağlamaktadır.

SEO Nedir?

SEO, "Search Engine Optimization" Nedir?, yani Arama Motorlarında Görünür Olmak.

SEO , Arama Motoru Optimizasyonu, web sitelerinin arama motorları tarafından en kolay şekilde algılanmasını sağlamak amacıyla yapılan SEO tekniği düzenlemelerdir. İnternet kullanıcılarının deneyimlerine göre şekillendirilen web siteleri, spesifik aramalarda firmanızı öne çıkararak müşteri tercihlerinde ilk sıralarda yer almanızı sağlayarak sitenizin popülaritesini artırmaktadır. SEO uzmanı çalışanlarımız sitenizi internet kullanıcılarının arama eğilimleri, arama biçimlerine göre optimize ederek kolay ulaşılır olmanızı sağlamaktadır. Böylece rekabette geride kalmadan ticari faaliyetlerinizi kazançlı bir şekilde sürdürme imkânı oluşmaktadır.

SEO Önemli midir?

İnternet ortamında başarı elde etmek istiyor iseniz, kesinlikle Evet

Neden mi?

  • En büyük arama motorlarında kullanıcıların özellikle en üstteki ilk 5 sonuca tıkladığı bilinen bir gerçek. SEO sayesinde ilk en üstlerde görünerek rakiplerinize karşı devasa internet pazarında avantaj elde edersiniz.

  • SEO sadece arama motorlarındaki görünürlüğünüzü değil, kullanıcılarınızın sizin sitenizdeki kullanım tecrübesini de iyiye etkileyeceğinden gelecekte tekrar sizin sitenizi ziyaret etmesini sağlar.

  • Sitenizi internet arama motorları aracılığı ile bulan kişilerin aynı zamanda Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşmayı tercih ettiği araştırmalar sonucunda görülmüştür. SEO sayesinde sadece arama motorundan sizi bulabilecek bir kişiyi değil aynı zamanda o kişinin çevresine de ücretsiz reklam yapmış olursunuz.

  • SEO sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarır. Aynı ürünü veya hizmeti sunan iki internet sitesi arasında SEO optimizasyonu iyi yapılmış olan müşterilerin dikkatini çeker ve işi almalarını sağlar.