TR

Hakkımızda

Kodakıl ihtiyacınızı karşılayabilmek amacıyla kuruldu. E ticaret, Yazılım, Grafik Tasarım Ve SEO konusunda uzman ekibimiz kodakıl hakkında bilgi al.

Kodakıl Kimdir?

Bir grup arkadaşın güç birleştirmesiyle oluşan bir oluşumuz.

Kodakıl Kimdir? çocuklukdan itibaren beraber büyümüş, beraber düşünmüş bir ekipden biri yazılım okumaya karar verir. Sırasıyla arkadaş grubu kendilerini tamamen sektörün içinde bulur. Lise yıllarında yapay zeka projeleri gibi büyük ekiplerle bile yapılması çok zor projeler tasarlamış ve proje, fikir gibi şeylerin yapılmadığı sürece bir değeri olmadığını zor yoldan öğrenmiş insanlarız. Her başarısızlıkta olduğu gibi sektörün farklı firmalarında çalışmak üzere dağıldık. Sonra bir gün dedik ki şimdi neden olmasın. Herkes Samsunda yaşamasa bile hepimiz buradan Türkiye'ye açıldığımız için geri döndük.

Kodakıl Olarak Ne Yapıyoruz ?

Reklam ajansı ve Yazılım firmasının karışımı bir yapıda personel kalitemiz var.

Son 10 yıl içerisinde beklenenden hızlı büyüyen internet teknolojisi, üretim araçlarından satış pazarlama usulleri, alışveriş alışkanlıklarına kadar birçok konuda geleneksel yöntemleri atıl hale getirmiştir. Günümüzde bireylerin % 65’e yakın bir bölümü internet kullanıcısı olup birçok ihtiyacını internet üzerinden satış yapan firmalardan karşılamaktadır. Bu sebeple teknolojik gelişmelere ayak uydurabilen firmaların gelirlerinde hatırı sayılır artışlar görülmektedir. Kodakıl , ticari ve şahsi olarak internet ortamında var olmak isteyen herkesin ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla 2017 yılından itibaren internet teknolojilerinin kullanımı konusunda hizmet üretmektedir.

Kodakıl Olarak Önceliklerimiz

Farklıyız derken ciddiyiz.

İşler Nasıl Yetişiyor? Sorusunun cevabı çok basit. Bizim tek sorumluluğumuz müşteri memnuniyetimiz.

  • Şirket olarak hiçbir giyim kuralımız ve hiçbir çalışma saati kuralımız yok,
  • Aynı kafada yapısına sahip bir ekip,
  • Her ekip üyesi yaptığı işin karşılığını tam olarak alır,
  • İşini aşkla ve kendi prensiplerimizle yaparız,
Hakkımızda

Kodakıl Eğitimin Farkında

Bu sektördeki başarılı insanların çoğu bir okul mezunu değil. Peki bu iş nasıl oluyor ?

Hepimiz bu iş için bazı eğitimler aldık. Eğitimin hem bizi hem bu ülkeyi düzeltecek yegane şey olduğuna inanıyorz. Bu yüzden her zaman stajerlerimiz var. Bir insana bir şey bilmediğini anlatmak çok zor. Ama o kişi eğiten/işi öğreten kişiyi her zaman usta olarak görür ve her zaman bu kişiye bilmediğini yanlış düşündüğünü rahatca anlatabilirsiniz. Bildiğimiz şeylerin dağıtılması gerektiğine ve bilginin özel değil genel birşey olduğuna, ancak bu şekilde toplam bilgiyi geliştirebileceğimize inanıyoruz. Bu yüzden kapımız bu işe girmek isteyip ne yapacağını bilmeyen insalara açık. Ofisimize her zaman gelebilir bizimle iletişimde olabilirsiniz.