TR

E-Ticaret

E-Ticaret ticari faaliyetlerin dijital ortamda internet üzerinden anlık olarak yapılabilmesi anlamını taşımaktadır.

E-Ticaret Nedir ?

Kısa E-ticaret Nedir?

E-Ticaret Nedir? ticari faaliyetlerin dijital ortamda internet üzerinden anlık olarak yapılabilmesi anlamını taşımaktadır. Herhangi bir ürün veya hizmet satışının internet üzerinden çeşitli ödeme yöntemleriyle yapılmasına olanak sağlar. İnternet kullanımının tüm dünyada yaygınlaşması sonucu satış ve pazarlama teknikleri büyük bir değişime uğramış, müşteri tercihlerinin yönü internet üzerinden belirlenir hale gelmiştir. Günümüzde sosyal yaşama dair tüm ihtiyaçlar internet üzerinden anlık olarak görülebilmekte ve satın alınabilmektedir.E-ticaret yöntemleri, üretici ve pazarlayıcı firmalar açısından daha geniş bir kitleye hitap edebilme şansı yaratmaktadır. Ödemelerin anlık olarak tahsil edilebilmesi nedeniyle firmalar ekonomik olarak güçlü duruma gelmektedir Özellikle küçük işletme ve KOBİ tarzı kuruluşlara uygun olan sistem, sanal veya fiziki ortamda faaliyet gösteren tüm firmalara önemli katkılar sağlamaktadır. Ticari faaliyetlerde sağladığı avantajların yanı sıra e-ticaret sistemi,

  • 7/24 açık bir işyeri avantajı sağlar,
  • Alışverişlerin anlık olarak yapılması zaman tasarrufu sağlar,
  • İstenilen miktar ve çeşitte ürün sergileme imkânı verir,
  • Personel giderleri ve işletme maliyetlerini düşürür,
  • Satış ve tanıtım yapma alanı genişler,
  • Firmanın tanınması ve imajına olumlu katkı sağlar,

E-Ticaret sistemi internet kullanıcılarının kolay ulaşabilmesi açısından da önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Firmalara sağladığı kolaylıkların yanında, mal ve hizmet talebinde bulunacak olan muhtemel müşteriler de e-ticaret sistemiyle önemli avantajlara sahip olmaktadır.

  • Farklı firmalara ait ürünleri analiz etme şansı,
  • Zaman kaybı ve ulaşım giderlerinden tasarruf,
  • Ürün ve hizmet hakkındaki müşteri deneyimlerini görebilme,

Tüketici açısından oldukça önemli olan bir başka avantaj ise, internet üzerinden yapılan ürün ve hizmet satışlarının, fiziki işletmelere göre daha uygun olmasıdır. Çünkü satışların internet üzerinden otomatik olarak gerçekleşmesi, işletmelerin personel gideri, reklam gideri, gibi birçok gider kaleminden kurtulmasını sağlar. Böylece ürün satış fiyatlarında önemli miktarlarda indirim sağlanır. Her yönüyle pratik ve işlevsel olan e-ticaret siteleri, uzman web tasarımcıları tarafından kurulmalıdır. E-ticaret siteleri, işletmenin gelecek beklentileri, ticari hedeflerine göre tasarlanmalıdır. Uzman tasarımcılar tarafından, kullanıcı deneyimlerine göre düzenlenen profesyonel e-ticaret sitelerinde kullanılan içerikler ve görsel ögeler, uzman gözüyle belirlenmesi gereken önemli ayrıntılardır.

Neden E-ticaret ?

İşletmenizin müşteri kitlesi ve hedef kitlesine sınırsız şekilde ulaşmanızı ve büyüme hızınıza ivme katmasını sağlar.

Artık insanlar bir ürünü fiziksel mağazalardan almadan önce bile internetten fiyat araştırması yapıyor. Sadece 2016 yılında Türkiyenin E-ticaret hacmi 17.5 Milyar Tl dir. Bir E-ticaret sitesi açmanın maliyeti şube açmaya kıyasla çok daha ucuzdur. Reklamları daha uygun fiyatlı ve reklamların başarısını takip etmek çok daha kolay şekilde yapılır. E-ticaret sektörü türkiyede halen gelişmekte olan bir sektördür.

Neden Biz ?

Biz ise özel yazılım diye tabir ettiğimiz. Müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre tasarlanan sistem kodlanır. Sitenizi teslim aldığınzda tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik sistemler ile donatılmış olur. Böylece ufak tefek eklemeler dışında sisteminiz işletmenizle senkron çalışabilir. Kalıplara sığmanıza gerek kalmaz

Çoklu Dil Desteği

Yaptığımız sistemlere entegre olarak istediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.

Sorunsuz Tahsilat

Ödeme sistemler ile tamamen sorunsuz entegre olabiliyoruz. Ödeme alamama güvenlik sorunları gibi şeyler asla yaşamazsınız.

Güvenli Sistem

Bütün sistemlerimiz https protokolü ile şifrelenir. Ekibimiz güvenlik konusunda çok hassastır. Bu tutumdan asla taviz vermezler.

Özgün Tasarım

E-ticaret sitelerinde benzerlikler diğer sistemlerden çok daha fazladır. Bizde ise tamamen sizin için tasarlanmış bir site karşınızdadır.

Gelişmiş Raporlama

Belirli tarih aralıklarında satış,alış, ortalama tipi gibi bir çok farklı rapor alma imkanınız vardır.

Kolay Kullanım

Panellerimizi ve sitelerimizi kullanıcı deneyimi en üst düzey olana kadar vazgeçmeden düzeltmeye devam ediyoruz.